Oferowane przez nas typy basenów

Professional

Technika Laghetto Professional Classic została specjalnie opracowana dla produkcji dużych mobilnych basenów kąpielowych używanych na całym świecie przez organizatorów wydarzeń rozrywkowych i sportowych , którzy potrzebują basen kąpielowy gotowy w kilka godzin.

Classic

Classic to baseny na powierzchniowe , produkowane we Włoszech, znane na całym świecie ze względu na jakość, wytrzymałość i solidność. Baseny kąpielowe, które są wynikiem ciągłego rozwoju i 40 lat badań, doświadczenia, użytkowania i testowania we wszystkich rodzajach środowiska.

POP

To innowacyjny projekt na rynku światowym. Niepowtarzalny Italian Design to brama do Alicji w Krainie Czarów. Miękkie i zaokrąglone boki basenu , dostępne w kolorach tęczy dają odczucie świeżości i ożywienia w ogrodzie.

Dolcevita

Dolcevita to średniej wielkości basen wykonany z najwyższej jakości materiałów które klient może dobrać według uznania. Basen jest piękną ozdobą ogrodu i staje się elementem przyciągającym wzrok.

Playa

Playa jest małym i eleganckim basenem który świetnie wkomponuje się w małą przestrzeń i uczyni ją ekskluzywną. Duża możliwość personalizacji sprawia że oferta jest jeszcze bardziej atrakcyjna.

Bluespring

Baseny Bluespring są propozycją dla osób ceniących sobie architektuę i jej spójność z otoczeniem. Baseny te są idealnie dopasowane do architektury twojego domu jak i do przestrzeni nie zakłócając jednolitości a tym samym wprowadzając harmonię i piękno w otoczeniu.